Günlük hayatta hiç kuşku yok ki insanların en büyük yaşamsal ihtiyacı lavabo ve tuvalet gereksinimidir. AVM, hastane, oyun alanları, parklar, terminaller ve hava limanları gibi insanların yoğun olduğu alanlarda bulunan lavabo ve tuvaletlerin kullanımı oldukça yüksektir. Hastalıkların birçoğu da gün içinde binlerce insanın kullandığı lavabo ve tuvaletlerden kaynaklandığı bilinmektedir. Bundan dolayı San Jamar koku sistemleri endüstrinin en yeşil hava bakım sistemini üreterek ortamın daha temiz olmasını sağlamaktadır.

İnsanlar günün büyük bir bölümünü dışarıda geçirmektedir. Birçok insanın kullandığı bu ortamlar da oluşan koku insanları rahatsız etmekte ve kullanımını azaltarak yatırım yapılan bu yerleri zarara uğratmaktadır. Lavabo ve tuvaletlere bırakılacak hava koku kontrolleriyle insanların daha hijyenik ve rahat bir şekilde ihtiyaçlarını görebilecek bir ortam bırakılması sağlanmalıdır.

Hava bakım sistemlerinin yenilikçi, ergonomik ve en yeni tasarımlarıyla San Jamar led paneli ile dolum zamanı geldiğinde yanmaktadır. Tasarımı itibariyle dolum makinesini açmadan dolumun alttan bükülmesini sağlar. Ortamın kokusunu ortalama 60 gün süresiyle korumaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir