Artık hayatımızın her anını verimli geçirmek ve zamandan kazanmak için farklı yöntemler geliştiriyoruz. İşletmeler de müşterilerini memnun edebilmek için onlara zaman kazandırmalı ve hızlı olmalıdırlar, bu yüzde kullanacakları malzeme ve ekipman çeşitlerine dikkat etmelidir. Ergonomik, pratik ve hızlandırıcı ekipman kullanımı iş sırasında daha hızlı hareket etme ve müşteriye çabuk dönüş sağlar buda işletmenin imajını yükseltir.

İşletme tezgah ekipmanlarından birisi olan, özellikle kafe ve içecek işletmelerinde kullanılan bardak ve içecek dispenserleri çalışamnların işini kolaylaştıran bir ekipmandır. İçecek dispenserileri genellikle karton veya köpük bardakları, ayrıca kapak ile farklı yan ürünlerin depolandığı dispenserlerdir. Tezgah üstü olan bu dispenserler işletmenin dizeynı, durumu ve işleyişine göre belirlenir ve müşteriye daha çanuk cevap verilmesi için etkili bir ekipman olarak kullanılabilir. Bunun nedeni içecek dispenserinin el altında olup hızlı olunması, temiz bir şekilde durması ve çalışanının hızını arttırması gibi bir çok nedenden dolayı içecek dispenserleri kullanılabilir. Ürünün kalitesi burda çok önemli olup sağlık açısından dikkat edilmelidir.

San Jamar içecek ve bardak dispenserileri gıda sertifika sistemlerine uygun ve kaliteli malzeme kullanımıyla üretilmiştir. Ayrıca dayanıklı, ergonomik ve şık tasarımlı ürünleri işletmelere hem kalite hem de verimlilik katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir