Otel işletmelerinin bar bölümü de müşterilerin dikkatini çeken ve iyi hizmet beklediği mekânlardan birisidir. Bar bölümünün yoğunluğu geç saatlerde artmakta ve çalışanların hızlı ve hareketli olması gerekmektedir. Kullanılan ekipman ve malzemelerin kalitesi de işletmenin imajını belirleyici unsurlardan biridir. Kullanılan ekipmanlar hem çalışanlara kolaylık sağlayacak hem de daha hızlı ve pratik olmalarını sağlayacaktır.

San Jamar bar ürünleri, işletmenize uygun ve kalite de hizmet vermek için üretildi. Kaliteli, dayanıklı ve şık ürünleri sizlerin beklentilerine cevap verecek düzeydedir. Bar düzenleyiciler, kapak toplayıcılar, şişe rayları, temizlik ekipmanları ve aksesuarları ile bar bölümünü düzenli işleyen ve sistemli bir hale getirebilirsiniz. Şık ve estetik tasarımlı ürünleri tüm mekânlara yakışacak ve destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Gelen konuklarınıza güzel bir görüntü ve his bırakmak isterseniz San Jamar bar ürünleriyle bunu başarabilirsiniz.

Aynı zamanda Bar servis ürünleri ile müşterilerinize kaliteli bir sunum sağlamanın yanında hijyen konusunda da işletmenizi göstermiş olursunuz. Servis kapakları, servis pompaları, buz kovaları ve düzenleyiciler ile bar bölümünde etkileyici bir düzen sağlayabilirsiniz. Düzenli bir bar bölümü her an hizmete hazır ve istekler karşısında profesyonel bir servis imkânı sunar. San Jamar Bar servis ürünleri, ergonomik yapısıyla da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Her konuda güvenebileceğiniz bir ürün olan San Jamar İşletmenizi tamamlamak için burdadır.

IBC Group – Işıltan A.Ş ürün gamıyla Türkiye’nin güvenilir ithalat firması olarak sizleri San Jamar ile tanıştırıyor. İşletmenize kalite, estetik ve şıklık katıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir