Tuvalet ve lavabolar için günümüzde artık büyük ihtiyaç duyulacak temizlik ekipmanlarından biriside kâğıt havlu dispenserleridir. Lavaboda ki temizliği ve hijyeni sağlayabilecek ürün olan havlu dispenserleri temassız bir şekilde ıslak ellerin kurulanmasında görev alabilir. Kullanımı gayet basit olan havlu dipenserleri kompak yapıya sahiptir.

San Jamar kâğıt havlu dispenseri kaliteli malzemelerden yapılıp test edilmiştir. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanımı olmaması aynı zamanda mor renkli disperserlerinde ki alerji karşıtı etkiyle hijyenik bir koruma sağlar. Kâğıt tasarrufunu da önemseyen San Jamar işletmelere maliyet olarak olumlu sonuçlar doğurur. Kâğıt israfını önleyerek çevrenin korunmasında ve temizliğinde önemli etkisi olan kâğıt havlu dispenserlerinin kullanımı arttırılmaya çalışılmaktadır.

El dezenfektan dispenserleri ile sıkı bir hijyen kuralını da devreye sokan San Jamar, insanlar arasında ki etkileşimle mikroorganizmaların taşınmaması, alerjik reaksiyonların oluşmaması ve sağlıklı bir ortamda yaşanabilmesi için el dezenfektan dispenserlerini geliştirmiştir. Kullanımı temassız olan dezefenktanlar el değmeden sterilize olunabilir ve korunabilirsiniz. Malzeme yapısı alerjik reaksiyonlara karşı olan San Jamar Dispenser grubu gerekli ürün sertifikalarını alarak son derece kullanıma uygun ve profesyonel ürünlerini tüm insanlara sunmaktadır.

San Jamar havlu, tuvalet kâğıdı ve el dezenfektanı dispenserleri ile işletmelerde, evinizde ve tüm durumlarda daha rahat bulunmak ve sağlıklı bir şekilde hayat sürmek için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir